Hoşgeldiniz veya.

Kargolama

Mağazamızda siparişiniz, kredi kartı ve Paypal ödemelerinde ödeme ile beraber, havale/EFT ile ödemelerinizde, ödemeniz hesabımıza düştüğü anda tamamlanır.
\r\n 
\r\nBu andan itibaren sipariş etmiş olduğunuz ürün veya ürünler kargolanmak üzere hazırlanmaya başlar. Yelken Ticaret - Cihan ŞAHAN\' dan sipariş ettiğiniz ürünler en fazla 3 gün içerisinde kargoya teslim edilir, ancak bu çok nadir olur. Genelde cumartesi ve pazar günleri hariç hergün saat 16:30\'a kadar tamamlanan siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Bu saatten itibaren tamamlanan siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Çok nadir olarak olağanüstü sebeplerden dolayı ürün tesliminde bir gecikme yaşanacak ise, size mutlaka Yelken Ticaret - Cihan ŞAHAN tarafından bilgilendirme yapılır.
\r\n 
\r\nYelken Ticaret - Cihan ŞAHAN ürünlerinizi sizlere anlaşmalı olduğu Aras Kargo firması ile ulaştırır. Aras Kargo genelde Türkiye\'nin birçok yerine kargoyu teslim aldıktan itibaren 1 gün içinde teslimat yapmaktadır. Ancak kargo süresi için en sağlıklı bilgi yinede Aras Kargo\'dan alınmalıdır.
\r\n 
\r\nÜrününüz kargoya teslim edildikten itibaren, Yelken Ticaret - Cihan ŞAHAN içindeki hesabınızdan kargo bilgilerini görebilirsiniz. Bu bilgiler ile Aras Kargo\'nun internet üzerinden kargo takip sistemi ile kargonuzu takip edebilirsiniz.
\r\n 
\r\nMağazamızda tüm ürün ve alışverişlerde kargo ücreti değişmektedir. 

\r\n\r\nSipariş ettiğiniz ürünler kargoya paket yapılarak verilir. Kargo firması ve görevlileri paket içeriği hakkında bilgi sahibi olmazlar.
\r\n 
\r\nKargo Şubesinde Teslimat
\r\n 
\r\nYelken Ticaret - Cihan ŞAHAN\'dan verdiğiniz siparişleri, dilerseniz bulunduğuz adrese hizmet veren en yakın Aras Kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.
\r\n 
\r\nBu hizmetten yararlanmak için siparişinizin "Teslimat Adresi\'\' bölümüne örneğin "İstanbul Bahçelievler-Aras Kargo Şubesi\'nden teslim alınacak" şeklinde bir ibare eklemeniz yeterli olacaktır. Siparişiniz, kargo şubesine ulaştığında, kargo yetkilisi sizi telefonla arayacak ve teslim almanız için size bilgi verecektir.